Paweł Miklaszewski odszedł z Paralotnej i został wspólnikiem Walk Group

Paweł Miklaszewski, dotychczas dyr. działu client service i new business, odszedł z firmy Paralotna i został wspólnikiem agencji Walk Group....

Paweł Miklaszewski, dotychczas dyr. działu client service i new business, odszedł z firmy Paralotna i został wspólnikiem agencji Walk Group. Będzie w niej także pełnić funkcję dyr. zarządzającego. Walk Group obecnie rozbudowuje swoje struktury i będzie obecna na rynku z trzema markami - Walk Production (eventy), Walk & Talk (public relations) i Walk The Line (kreacja ATL i BTL). Obecnie drugim udziałowcem firmy i prezesem jest Szymon Walkiewicz. Walk Group obsługuje m.in. Fundację Grupy TP, BPH TFI, a także realizuje projekty m.in. dla marki Mercedes i UNICEF-u. Do agencji ma w najbliższym czasie dołączyć trzeci wspólnik - osoba z branży public relations. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.