Wydawnictwo Europa wypuści "Kalendarz 2007" z Formułą 1

Wydawnictwo Europa wypuści w najbliższych dniach na rynek kalendarz na 2007 rok pod hasłem Formuła 1. Nakład wyniesie 50 tys....

Wydawnictwo Europa wypuści w najbliższych dniach na rynek kalendarz na 2007 rok pod hasłem Formuła 1. Nakład wyniesie 50 tys. egz. Kalendarz formatu A5 będzie miał 176 stron, oprawiony będzie w oprawę twardą całopapierową 4+0 i pokryty folią błyszczącą. Nabyć go będzie można w księgarniach, empikach, salonach i salonikach prasowych oraz w internecie za 24,90 zł. Partnerami medialnymi są: redakcja "Auto Motor i Sport", Gadu-Gadu oraz RMF Maxxx. Autorami części informacyjno-sportowej są Roman Popkiewicz i Juliusz Obrocki, dziennikarze redakcji "Auto Motor i Sport". Na zawartość kalendarza składają się trzy części. Pierwsza z nich to kompendium wiedzy na temat F1, druga to kalendarium z ciekawostkami i zaznaczonymi datami najważniejszych wydarzeń z historii. W części trzeciej znajduje się skorowidz i informator drogowy. Wydawnictwo Europa ma piętnastoletnie doświadczenie na rynku, specjalizuje się głównie w wydawaniu publikacji edukacyjnych, w tym podręczników, atlasów, encyklopedii i leksykonów. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.