Presspublica wprowadza nową usługę - e-Rzeczpospolita

Presspublica, wydawca "Rzeczpospolitej", uruchomiła nową usługę pod nazwą e-Rzeczpospolita. Jest to pełna elektroniczna wersja wydania drukowanego z takim samym układem...

Presspublica, wydawca "Rzeczpospolitej", uruchomiła nową usługę pod nazwą e-Rzeczpospolita. Jest to pełna elektroniczna wersja wydania drukowanego z takim samym układem tekstów i zdjęć, który można w dowolny sposób przesuwać, powiększać itp. Do dyspozycji użytkownika jest także wyszukiwarka tekstów oraz opcja zoomowania zdjęć i rysunków. e-Rzeczpospolita jest dostępna na platformie e-gazety.pl. Zaprenumerować może ją każdy, kto ma dostęp do internetu. Miesięczny koszt wynosi 70,20 zł. Dla czytelników, którzy w październiku zaprenumerują e-Rzeczpospolitą, wydawca przewidział specjalną 70-proc. zniżkę na prenumeratę przez miesiąc od daty złożenia zamówienia. Nowa usługa jest promowana w "Rzeczpospolitej", internecie (Rzeczpospolita online, Wirtualna Polska, Interia, Onet), w stacjach radiowych (Trójka PR, PiN, Tok FM). Kampanię w portalach internetowych zaplanował MindShare Polska. Kampanię radiową zaplanował oraz kreację przygotował dział marketingu "Rzeczpospolitej". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.