Orange udostępni w telefonach kanały Disneya

Sieć telefonii komórkowej Orange podpisała z Disney Channel umowę, na mocy której operator na platformie z kontentem multimedialnym Orange World...

Sieć telefonii komórkowej Orange podpisała z Disney Channel umowę, na mocy której operator na platformie z kontentem multimedialnym Orange World udostępni wybrane programy z trzech kanałów: Disney Channel, Playhouse Disney i Toon Disney, w tym takie pozycje, jak: animowane seriale "Hotel Zack & Cody", "Kim Possible", "Disney's Recess" czy komediowy "That's So Raven" (każdy odcinek do pobrania na telefony ma mieć 65-120 min). Umowa ma charakter paneuropejski, obejmuje Polskę i pozostałe kraje europejskie, w których działa Orange (Belgię, Francję, Holandię, Portugalię, Rumunię, Słowację, Szwajcarię i Wielką Brytanię). Wartości kontraktu nie ujawniono. Orange aktywnie pracuje nad rozbudową swojej platformy kontentu multimedialnego - wczoraj informowaliśmy o umowie operatora z Canal Plus Cyfrowym, dzięki której abonenci Orange mogą oglądać programy z kanałów MiniMini i ZigZap/Hyper oraz Kuchnia.TV. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.