Agencja Rowland wygrała przetarg i kontynuuje współpracę z Merck Sharp & Dohme Idea

Agencja public relations Rowland Communications będzie kontynuowała trwającą od 2002 r. współpracę z firmą farmaceutyczną Merck Sharp & Dohme Idea....

Agencja public relations Rowland Communications będzie kontynuowała trwającą od 2002 r. współpracę z firmą farmaceutyczną Merck Sharp & Dohme Idea. Budżet ten zachowała w wyniku przetargu, który rozpoczął się pod koniec 2003 r. i rozstrzygnął w kwietniu 2004 r. W chwili przygotowania tej informacji przedstawiciele koncernu byli nieuchwytni, więc nie dowiedzieliśmy się, jakie agencje brały udział w przetargu. W ramach współpracy agencja będzie kontynuowała działania z zakresu public relations związane z metodami leczenia łysienia androgenowego. Planowana jest m.in. rozbudowa serwisu www.bujnewlosy.pl przeznaczonego dla łysiejących mężczyzn. Działaniom PR będzie towarzyszyła kampania na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w kinach promująca stronę internetową. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.