Trzech menedżerów Publicis odchodzi do projektu wspieranego przez Bollore'a

Trzech menedżerów z Publicis Groupe odchodzi do projektu typu start-up wspieranego przez Vincenta Bollore'a - prezesa konkurencyjnej grupy Havas. Nowa...

Trzech menedżerów z Publicis Groupe odchodzi do projektu typu start-up wspieranego przez Vincenta Bollore'a - prezesa konkurencyjnej grupy Havas. Nowa firma ma nazywać się Fred/Farid/Lambert od imion i nazwisk jej założycieli. Są nimi: Christophe Lambert, prezes agencji Publicis Conseil, oraz Frederic Raillard i Farid Mokart - szefowie należącego do Publicis butiku Marcel. Nowa agencja rozpocznie działalność w styczniu 2007 r. i także będzie miała charakter butiku kreatywnego. Bollore ma w tej spółce 30 proc. udziałów. Według francuskiej prasy Publicis jest zaszokowany odejściem menedżerów. Marcel został założony w ub.r. i okazał się wielkim sukcesem - zdobył budżety m.in. Coca-Coli Classic i część obsługi France Telecom. W czasie zaledwie kilkunastu miesięcy działania agencja uzyskała przychody na poziomie 18 mln euro. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.