Według Jupiter Research internet wypiera w Europie prasę

Według badań firmy Jupiter Research internet wyprzedził prasę pod względem czasu poświęcanego danemu medium. Europejczycy średnio w ciągu tygodnia z...

Według badań firmy Jupiter Research internet wyprzedził prasę pod względem czasu poświęcanego danemu medium. Europejczycy średnio w ciągu tygodnia z internetu korzystają cztery godziny. Na konsumpcję prasy poświęcają trzy godziny. Na wskaźnik ten ma wpływ m.in. wzrost dostępu do szerokopasmowego internetu. Konsumpcja wszystkich mediów wzrosła średnio do 19 godzin w ciągu tygodnia z 15 godzin w 2003 roku. Z badań wynika, że Francja ma najwyższą liczbę użytkowników internetu szerokopasmowego, dlatego Francuzi najwięcej czasu spędzają na korzystaniu z tego medium. Niemcy natomiast w mniejszym stopniu korzystają z sieci. Głównie oglądają darmowe kanały satelitarne. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.