Just Healt Club przygotował kampanię launchową Ekovit Pro System

Just Health Club przygotował oprawę kreatywną debiutu rynkowego marki Ekovit Pro System. Nowy preparat z portfolio Curtis Healthcare obniża ryzyko...

Just Health Club przygotował oprawę kreatywną debiutu rynkowego marki Ekovit Pro System. Nowy preparat z portfolio Curtis Healthcare obniża ryzyko choroby nowotworowej lub zapobiega jej rozwojowi, a celem kampanii jest nagłośnienie tych cech. W spocie radiowym zestawiono dziecięcy wierszyk "Idzie rak nieborak" z komunikatem o zagrożeniach, jakie niesie palenie papierosów, zła dieta czy stres. Pozyskanie obsługi budżetu reklamowego marki jest efektem przetargu zakończonego pod koniec sierpnia br. Obecnie działania reklamowe wspierające sprzedaż prowadzone są tylko w radiu na Śląsku (cztery rozgłośnie). Nie wiadomo jeszcze, czy projekt będzie rozwijany w innych mediach i czy poszerzony zostanie jego zasięg geograficzny. Za planowanie i zakup czasu reklamowego w radiu odpowiada dom mediowy Media Concept. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.