San Markos ponownie prowadzi projekt przeciw grypie dla Sanofi Pasteur

Budżet promocyjny produktów Vaxigrip i Vaxigrip Junior, szczepionek przeciw grypie, firmy Sanofi Pasteur po raz kolejny obsługuje agencja reklamowa San...

Budżet promocyjny produktów Vaxigrip i Vaxigrip Junior, szczepionek przeciw grypie, firmy Sanofi Pasteur po raz kolejny obsługuje agencja reklamowa San Markos. Działania promocyjne prowadzone są głównie w prasie dla lekarzy pierwszego kontaktu i pediatrów, takiej jak "Medycyna Praktyczna" czy "Terapia". - Dodatkowo kampania obejmuje materiały BTL skierowane do lekarzy różnych specjalizacji i pacjentów, takie jak plakaty i ulotki dostępne w przychodniach - mówi Magdalena Czaja, prezes zarządu San Markos. Podobnie jak w zeszłym roku agencja opracowała materiały informacyjne i edukacyjne skierowane odpowiednio do dwóch grup docelowych - lekarzy i pacjentów. Komunikacja z lekarzami skupia się na podkreślaniu wysokiej skuteczności szczepionek Vaxigrip, ale też nawiązuje do pochodzenia producenta szczepionki jako spadkobiercy osiągnięć Ludwika Pasteura. Natomiast tegoroczny przekaz do pacjentów kontynuuje zachęcanie Polaków do corocznych szczepień przeciw grypie. Strategia podkreślenia potrzeby szczepień wśród pacjentów z różnych grup ryzyka wynika z faktu, że odsetek osób szczepiących się w Polsce przeciw grypie jest w porównaniu z krajami zachodnimi w dalszym ciągu relatywnie niski. Kampania promocyjna potrwa do końca listopada br. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.