Studenci Szkoły Mistrzów Reklamy przygotowali projekt dla Novamedia

Studenci Szkoły Mistrzow Reklamy przy WSPiZ im. L. Koźmińskiego przygotowali kampanię dla firmy Novamedia Innovision. Novamedia wprowadza nowe nośniki reklamowe...

Studenci Szkoły Mistrzow Reklamy przy WSPiZ im. L. Koźmińskiego przygotowali kampanię dla firmy Novamedia Innovision. Novamedia wprowadza nowe nośniki reklamowe (ekrany LCD) w pojazdach komunikacji miejskiej. Kampania składa się z czterech 30-sekundowych spotów, które będą emitowane w pojazdach komunikacji miejskiej w Łodzi i Kaliszu. - Do realizacji naszej kampanii wybraliśmy studentów SMR, gdyż ich pomysł był prosty i odpowiadał naszym oczekiwaniom - mówi Krzysztof Owczarek, prezes firmy Novamedia. Emisja spotów rusza 20 października br. Autorem scenariusza jest Radosław Dudzic. Novamedia Innovision Sp. z o.o. powierzyła realizację projektu studentom po zapoznaniu się z dotychczasowym portfolio szkoły. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.