McCann Erickson przygotowała "Trylogię gastryczną" dla Ranigastu

Agencja reklamowa McCann Erickson Polska realizuje projekt "Trylogia gastryczna", cykl spotów reklamowych przygotowanych dla Ranigastu (Polpharma), leku na zgagę i...

Agencja reklamowa McCann Erickson Polska realizuje projekt "Trylogia gastryczna", cykl spotów reklamowych przygotowanych dla Ranigastu (Polpharma), leku na zgagę i niestrawność. Seria reklam telewizyjnych w metaforyczny sposób przedstawia mechanizm powstawania zgagi i skuteczny sposób jej eliminowania. W kampanii śledzimy losy mieszkańców miejscowości Żołądek i Przełyk, którzy są bezsilni wobec nasilających się ataków bezwzględnych kwasów. Spoty emitowane są w TVP, Polsacie, TVN, TVN24, TVN Siedem i Discovery. Na stronie internetowej www.zgaga.org dostępne są rozszerzone wersje wszystkich odcinków "Trylogii gastrycznej". Kampanię w telewizji poprzedziła zapowiedź na billboardach: poprzestawiane litery wyrazu - nazwy miejscowości Żołądek. Reklamy telewizyjne wspierane są przez outdoor i działania w internecie. Za planowanie i zakup mediów odpowiadał Universal McCann, a za internet Zentropy Partners. Termin zakończenia kampanii nie został podany. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.