Boeing rozpoczyna współpracę z Feedback/Hill & Knowlton

Agencja Feedback/Hill & Knowlton rozpoczęła współpracę z firmą Boeing w zakresie wsparcia komunikacji korporacyjnej w Polsce. Agencja została wyłoniona w...

Agencja Feedback/Hill & Knowlton rozpoczęła współpracę z firmą Boeing w zakresie wsparcia komunikacji korporacyjnej w Polsce. Agencja została wyłoniona w przetargu, który zakończył się podpisaniem kontraktu pod koniec września br. - Naszym zadaniem będzie umocnienie i poszerzenie wizerunku firmy, jak również wzmocnienie jej lokalnej obecności - mówi Agnieszka Dziedzic, prezes Feedback/Hill & Knowlton. - Będziemy też wspierać firmę w podtrzymywaniu dobrych relacji z lokalnymi partnerami i decydentami - dodaje Dziedzic. Boeing jest wiodącą firmą lotniczą i największym producentem odrzutowców pasażerskich i bojowych samolotów wojskowych. Ma również doświadczenie w zakresie wiropłatów, systemów elektronicznych i obronnych, pocisków, satelitów, rakiet nośnych oraz zaawansowanych systemów informatycznych i łaczności. Nawiązanie współpracy między firmami jest wynikiem otwarcia przez Boeinga biura Boeing International na Europę Środkowo-Wschodnią w Warszawie. Na jego czele stanęła w lipcu br. Henryka Bochniarz. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.