Rusza loteria promocyjna Maoam; Haribo poszerza grupę celową

16 października br. rusza kolejna w tym roku akcja marketingowa firmy Haribo pod hasłem "Wszystko gra z Maoam". Każdy, kto...

16 października br. rusza kolejna w tym roku akcja marketingowa firmy Haribo pod hasłem "Wszystko gra z Maoam". Każdy, kto zbierze dwa dowolne opakowania po produktach Maoam i wyśle je na wskazany adres, weźmie udział w loterii. Dla uczestników przygotowano 20 równorzędnych nagród w postaci zestawu: konsoli PlayStation 2 i dwóch gier. Loteria potrwa do 30 listopada br. Grupą docelową są dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

- W tym roku nastąpiła zmiana strategii firmy - mówi Beata Falińska-Zubko, marketing manager w Haribo. - Rozszerzyliśmy znacznie grupę docelową naszych marek, z naszymi produktami chcemy dotrzeć również do starszych dzieci.

Kampania informująca o loterii prowadzona będzie w TVP, Polsacie i tematycznych kanałach dziecięcych: Jetix, Cartoon Network i ZigZap. Informacje o loterii znajdą się również w wybranych tytułach prasy branżowej. Za przygotowanie i realizację pomysłu oraz działania promocyjne i obsługę logistyczną loterii odpowiada studio Krutowicz.com. Wybór mediów powierzono domowi mediowemu Media Group.

Haribo istnieje na rynku od 1920 roku. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów żelków, pianek i gum rozpuszczalnych. Wysoką jakość produktów potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: Superprodukt 2005, Produkt Roku - Innowacja 2006, Złota Odznaka Jakości 2006 oraz Top Innowacje. W swojej komunikacji marketingowej firma stawia na promowanie edukacji poprzez zabawę i informowanie o zdrowych składnikach swoich produktów. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.