David Beckham nie będzie już występował w reklamach marki Police

Angielski piłkarz David Beckham przestanie występować w reklamach okularów przeciwsłonecznych marki Police. Zastąpi go hiszpański aktor Antonio Banderas, znany z...

Angielski piłkarz David Beckham przestanie występować w reklamach okularów przeciwsłonecznych marki Police. Zastąpi go hiszpański aktor Antonio Banderas, znany z ról w amerykańskich superprodukcjach z Hollywood. Beckham, który ostatnio przestał być powoływany do reprezentacji Anglii, był związany z Police od sześciu lat. Co roku z tytułu kontraktu otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 1 mln funtów. Według nieoficjalnych źródeł marketer zdecydował o wyborze nowej celebrity do reklam, której osobowość miałaby charakter bardziej globalny. Obecnie Beckham związany jest jeszcze podobnymi umowami reklamowymi z Adidasem, Pepsi i Motorolą. Od 2004 r. występuje także w reklamach Gillette, jednak w ostatnich spotach Gillette Fusion (nowe maszynki do golenia z pięcioma ostrzami) już się nie pojawił, choć jego kontrakt wygasa dopiero w 2007 r. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.