Juliette Lewis poprowadzi internetową transmisję z MTV EMA 2006

MTV Networks International ogłosiło, że Juliette Lewis i jej zespół The Licks poprowadzą ekskluzywną relację z rozdania nagród Europe Music...

MTV Networks International ogłosiło, że Juliette Lewis i jej zespół The Licks poprowadzą ekskluzywną relację z rozdania nagród Europe Music Awards w internecie. Relacja pojawi się 2 listopada na żywo z Kopenhagi w 18 lokalnych serwisach MTV EMA oraz 10 serwisach głównych MTV. Pierwszy raz w historii internauci będą mogli spersonalizować relację z EMA, wybierając spośród trzech opcji: show z placu Radhuspladsen z występami Keane, The Killers, Outlandish, show internetowy lub główną galę prowadzoną przez Justina Timberlake'a. Richard Godfrey, senior vicepresident of content and music MTV Networks International, mówi, że po raz pierwszy widzowie MTV będą mieli tak szeroki dostęp do gali rozdania nagród. Juliette Lewis i The Licks poprowadzą relację internetową zawierającą ekskluzywny czat z gwiazdami. Internauci będą mogli zadawać pytania, które przekazywane będą przez Lewis bezpośrednio artystom. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.