Iveco rozpoczyna konkurs na plakat reklamowy z okazji 30-lecia firmy

Iveco Poland, dystrybutor samochodów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, rozpoczyna konkurs na plakat reklamowy. Pretekstem jest 30-lecie istnienia firmy Iveco...

Iveco Poland, dystrybutor samochodów dostawczych i ciężarowych marki Iveco, rozpoczyna konkurs na plakat reklamowy. Pretekstem jest 30-lecie istnienia firmy Iveco oraz 100-letnia historia samochodów ciężarowych. Akcja pod hasłem "Twórz z Iveco" jest skierowana do młodych artystów (studenci architektury i ASP), mają oni stworzyć plakat reklamujący samochód Iveco, zainspirowany historią tej firmy - projekt ma być utrzymany w konwencji plakatu, jaka obowiązywała w latach, w których powstał wybrany przez uczestnika model Iveco. Autorzy mogą też zaproponować hasło reklamowe. Ogłoszenie wyników nastąpi 22 listopada podczas finałowej gali. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają nagrody (5, 3 i 2 tys. zł), 12 najlepszych prac zostanie wykorzystanych w jubileuszowym kalendarzu Iveco. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.