EventLab i Goodwill PR Services realizują projekt dla Diageo Polska

Firma alkoholowa Diageo Polska powierzyła agencjom EventLab i Goodwill PR Services należącym do grupy Mothership obsługę imprez mających na celu...

Firma alkoholowa Diageo Polska powierzyła agencjom EventLab i Goodwill PR Services należącym do grupy Mothership obsługę imprez mających na celu wzmocnienie wizerunku marki szampana Moet & Chandon Rose Imperial. Marketer chce przekonać potencjalnych klientów, że różowa odmiana szampana Moet & Chandon jest produktem wyjątkowym, ekskluzywnym, modnym, jedynym w swoim rodzaju. - Umocnienie wizerunku marki Moet & Chandon w świadomości polskich konsumentów jest naszym priorytetem, ale zależy nam także na wzroście konsumpcji tego szampana, również jego różowego wariantu - mówi Rafał Dmowski, brand manager Moet & Hennessy w Diageo Polska. Grupa docelowa, do której skierowany jest produkt, to konsumenci powyżej 30. roku życia, mieszkający w dużych miastach, dobrze wykształceni, o wysokich dochodach. Najważniejszym kanałem dystrybucji Moet & Chandon Rose Imperial jest kanał ontrade, czyli restauracje, hotele, nocne kluby i najlepsze bary. Bardzo ważny, szczególnie w okresie noworocznym, jest również nowoczesny kanał sprzedaży (hiper- i supermarkety) oraz specjalistyczne sklepy alkoholowe. EventLab i Goodwill PR Services zorganizują m.in. imprezy wizerunkowe w popularnych klubach stolicy Utopia i Cinnamon. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.