Estee Lauder wprowadzi profesjonalną markę kosmetyków M.A.C.

Estee Lauder Companies pracuje nad wprowadzeniem na polski rynek nowej selektywnej marki M.A.C. Jest to jeden z najbardziej znanych na...

Estee Lauder Companies pracuje nad wprowadzeniem na polski rynek nowej selektywnej marki M.A.C. Jest to jeden z najbardziej znanych na świecie profesjonalnych brandów kosmetycznych. Oferuje zarówno kosmetyki kolorowe, jak i akcesoria do makijażu, a także pielęgnacji skóry twarzy. Marka jest kierowana do osób podążających za modą oraz tych, które profesjonalnie zajmują się makijażem. W Polsce produkty M.A.C. będą sprzedawane w sklepie w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Marka została wykreowana w 1985 r. w Toronto. Od 1998 r. należy do portfolio Estee Lauder Companies. Obecnie produkty M.A.C. sprzedawane są w 50 krajach świata. Swoją popularność brand zawdzięcza marketingowi szeptanemu. Wizażyści, modelki, fotografowie mody i dziennikarze spowodowali, że M.A.C. cieszy się międzynarodowym sukcesem. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.