Fundacja Cousteau Society przypomni młodym generacjom osiągnięcia Jacques'a Cousteau

Dziedzictwo Jacques'a Cousteau, znakomitego badacza podwodnego świata, zostanie na nowo odkryte przez młode pokolenia w związku z relaunchem "marki" Cousteau....

Dziedzictwo Jacques'a Cousteau, znakomitego badacza podwodnego świata, zostanie na nowo odkryte przez młode pokolenia w związku z relaunchem "marki" Cousteau. Fundacja Cousteau Society przekazująca ludziom wiedzę o gospodarce wodnej świata wynajęła Crucible Media do przeprowadzenia globalnego relaunchu "marki". Działania te oparte będą na społecznej, filmowej blibliotece zawierającej ponad 7 tys. godzin filmów. W planach fundacji jest uruchomienie mediów cyfrowych, takich jak Cousteau Ocean Channel, mobile video, wideo na żądanie oraz ulepszonej strony WWW. Wszystkie serwisy będą zawierać informacje o globalnym ociepleniu, zmianach klimatycznych, zachowanych wodnych bogactwach i przybrzeżnych okolicach. Kapitan Cousteau był znanym na świecie badaczem dzięki swoim wyprawom, łodzi "Calypso" i podwodnym ekspedycjom. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.