Rusza pierwszy w Polsce bar brandowany przez whisky Grant's

W połowie października będzie miał premierę pierwszy w Polsce bar brandowany przez whisky Grant's. Lokal nazywa się Music Bar Light...

W połowie października będzie miał premierę pierwszy w Polsce bar brandowany przez whisky Grant's. Lokal nazywa się Music Bar Light Box Galery i znajduje się w Krakowie przy ulicy Szewskiej. Bar Grant'sa wyróżnia silna wizualizacja marki. Klientów mają przyciągnąć przede wszystkim atrakcyjne wydarzenia muzyczne, koncerty oraz promocje. Dominować będzie jazz i muzyka klubowa. W październiku odbędą się promocje whisky Grant's podczas uroczystego otwarcia lokalu, a także jednej z imprez w ramach cyklu "Try a Different Angle. Grant's". - Postanowiliśmy stworzyć lokal, w którym możemy komunikować się z klientem praktycznie bez żadnych ograniczeń - mówi Paweł Sobalak, brand manager whisky Grant's w firmie Bols Sp. z o.o. Wnętrze baru zaprojektowała pracownia architektoniczna K3, jeden ze współtwórców projektu polskiego pawilonu na Expo 2005. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.