Agencja Isens przygotowała serwis aukcyjny dla LeasePlan Fleet Management

Agencja interaktywna Isens przygotowała dla firmy LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. serwis internetowy pozwalający na przeprowadzanie aukcji wśród...

Agencja interaktywna Isens przygotowała dla firmy LeasePlan Fleet Management (Polska) Sp. z o.o. serwis internetowy pozwalający na przeprowadzanie aukcji wśród dilerów samochodowych. System jest podobny do stosowanego w Allegro, z tą różnicą, że w opracowanym przez Isens serwisie aukcje wygrywają dilerzy, którzy zaproponują najniższą cenę za daną partię samochodów. Strona internetowa umożliwia szybką komunikację z wybranymi przez firmę LeasePlan dilerami samochodów i pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty. Firma LeasePlan Fleet Management (Polska) należy do międzynarodowej grupy podmiotów zależnych od LeasePlan Corporation N.V., największej na świecie firmy zarządzającej flotami samochodowymi. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.