Polkomtel reklamuje minuty za 5 gr w Simplusie - nowa kreacja Wundermana

Polkomtel SA reklamuje w mediach (telewizja, outdoor, prasa, radio, internet) nową promocję "Niemożliwe, a jednak!". Do 15 grudnia br. użytkownicy...

Polkomtel SA reklamuje w mediach (telewizja, outdoor, prasa, radio, internet) nową promocję "Niemożliwe, a jednak!". Do 15 grudnia br. użytkownicy telefonów na kartę Simplus mogą skorzystać z pakietów tańszych połączeń głosowych. Minuta rozmowy od poniedziałku do czwartku od 16.00 do 6 rano oraz w weekendy kosztuje ok. 5 gr. Kreację reklam przygotowała agencja Wunderman Polska, a planowaniem i zakupem mediów zajął się Universal McCann, zaś produkcję wykonało studio Film Republic. Kampania potrwa do 12 listopada br. Film reklamowy opowiada historię weterana cyrkowca, który podobno widział już wszystko. Przedstawiciele Simplusa próbują go zaskoczyć różnymi sztuczkami cyrkowymi, jednak zdumienie wywołuje u niego dopiero prezentacja nowej promocji Simplusa. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.