Paralotna adaptuje reklamy ADK Tokio lustrzanki D80 Nikona

Nikon Polska rozpocznie wkrótce kampanię reklamową swojej nowej lustrzanki cyfrowej D80 (o jej wprowadzeniu i planach reklamowych pisaliśmy już w...

Nikon Polska rozpocznie wkrótce kampanię reklamową swojej nowej lustrzanki cyfrowej D80 (o jej wprowadzeniu i planach reklamowych pisaliśmy już w DS "MMP" z 10 sierpnia br.). Grupą docelową tego aparatu są zarówno zaawansowani amatorzy fotografii, jak i zawodowcy, dla których aparat ten może być drugim korpusem. Hasło kampanii "Mimo wszystko to doskonały dzień na zdjęcia" podkreśla fakt, iż nowa lustrzanka cyfrowa Nikona nigdy nie zawiedzie użytkownika i sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach. Na potrzeby kampanii zostały przygotowane dwie kreacje: "Owoce" i "Para nad morzem". Głównym medium kampanii będzie prasa zarówno fotograficzna ("Foto Kurier", "Pozytyw", "Foto", "Fotografia Cyfrowa", "Fotografia i Aparaty Cyfrowe"), IT ("Chip Foto Video", "PC Format"), jak i budująca zasięg i wizerunek marki Nikon wśród szerszej grupy odbiorców ("Voyage", "National Geographic", "Playboy", "Logo", "Viva", "Press", "Wprost", "Polityka"). Kreację przygotowaną centalnie dla Nikona przez agencję ADK Tokio adaptuje agencja reklamowa Paralotna, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Mastermind Group. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.