Zidane i Ivanovic reklamują nowe antyperspiranty Adidas Action 3

Coty Polska rozpoczęła kampanię reklamową nowych antyperspirantów marki Adidas Action 3. Adaptację spotu przygotowała agencja reklamowa Testardo Red Cell. Za...

Coty Polska rozpoczęła kampanię reklamową nowych antyperspirantów marki Adidas Action 3. Adaptację spotu przygotowała agencja reklamowa Testardo Red Cell. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediaedge:cia. Działania reklamowe prowadzone są w telewizji (m.in w TVN, TVN Siedem, Polsacie, TV4, wybranych kanałach tematycznych), w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Kosmetyki dla kobiet reklamowane są na citylightach, a dla mężczyzn na backlightach. W kampanii prasowej i outdoorowej wykorzystano wizerunki piłkarza Zinedine Zidane'a (wystąpił również w kampanii telewizyjnej) i tenisistki Any Ivanovic. Długość trwania kampanii i wartość budżetu nie zostały ujawnione. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.