ATM Grupa przygotowała dwa nowe formaty na rynki zagraniczne

ATM Grupa obok formatów rozrywkowych znanych z anten Polsat i TV4 na targach telewizyjnych MIPCOM w Cannes w swojej ofercie...

ATM Grupa obok formatów rozrywkowych znanych z anten Polsat i TV4 na targach telewizyjnych MIPCOM w Cannes w swojej ofercie proponuje dwa nowe formaty przygotowane z myślą o innych rynkach. Jacek Ściobłowski, dyr. sprzedaży ATM Grupa, mówi, że producent w pierwszej kolejności chce nowymi propozycjami zainteresować rynki europejskie. Nowe formaty to "EUphoria" i "House Trap". Formuła pierwszego programu nawiązuje do formatów znanych z TVP2 "Familiada" i "Europa da się lubić" - konkursy, w których biorą udział uczestnicy, mają przełamywać stereotypy na temat europejskich nacji. "House Trap" to format z pogranicza reality show i game-show. Uczestnikiem każdego odcinka jest para, która mieszka razem. Aby wygrać, jeden z partnerów musi wrobić drugiego. Ściobłowski deklaruje, że w czasie canneńskich targów mogą zostać podpisane pierwsze transakcje związane z tymi programami. - Przez najbliższe dwa dni będziemy intensywnie rozmawiać na ten temat - mówi dyr. sprzedaży ATM Grupa. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.