Lukas Bank wprowadził ofertę dla studentów

Od 4 października w każdej placówce Lukas Banku studenci mogą założyć Konto Student. - Wcześniej studenci musieli zakładać zwykłe konta...

Od 4 października w każdej placówce Lukas Banku studenci mogą założyć Konto Student. - Wcześniej studenci musieli zakładać zwykłe konta osobiste. Dzięki nowej ofercie mogą korzystać z produktu skierowanego specjalnie do nich - mówi Anna Woźniak, PR manager Lukas Banku. - Oczywiście liczymy, że studenci będą zadowoleni z naszych usług i po studiach pozostaną z nami - dodaje. Wraz z wprowadzeniem oferty kont dla studentów Lukas Bank uruchomił też nowe kanały sprzedaży dla tych produktów. - W ośrodkach akademickich pokazały się specjalne standy, gdzie nasi specjaliści zachęcają studentów do skorzystania z oferty - mówi Anna Woźniak. Bank przeprowadzi też akcje promocyjne na uczelniach z wykorzystaniem placówki bankowej "na kółkach", tzw. LukasMobilu. - Taki model sprzedaży pozwala najskuteczniej dotrzeć do studentów - przekonuje Woźniak. Bank nie przewiduje innych działań marketingowych. Planuje natomiast uruchomienie specjalnych placówek dedykowanych, które będą miały inną, nastawioną na studentów, organizację pracy i wystrój wnętrza. Pierwsza taka placówka została już otwarta we Wrocławiu. Wkrótce powstaną podobne placówki w innych dużych ośrodkach akademickich w Polsce. Do założenia konta wystarczy dowód osobisty i legitymacja studencka. Studenci mają do wyboru dwa pakiety: Lukas e-Konto Student i Lukas e-konto Pro Student. W obydwu pakietach internetowy i telefoniczny dostęp do rachunku jest bezpłatny, podobnie jak dokonywanie przelewów i otrzymanie karty Visa Student. Studenci mogą też wybrać kartę Visa Student Euro<26 obejmującą ubezpieczenie i zniżki, m.in. w wielu sklepach, kinach i muzeach, również za granicą. Dodatkowo do zainteresowania ofertą skłonić mają zniżki przy doładowaniu telefonu na kartę (5 lub 15 proc. wartości doładowania, w zależności od pakietu). Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.KontoStudent.pl. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.