Ogólnopolski projekt Polskapresse najbliżej "Gazety Wyborczej" i "Dziennika"

Projekt Polskapresse, tworzony pod kierunkiem Tomasza Wróblewskiego i Pawła Fąfary, ma być dziennikiem ogólnopolskim wykorzystującym potencjał gazet regionalnych wydawcy. Na...

Projekt Polskapresse, tworzony pod kierunkiem Tomasza Wróblewskiego i Pawła Fąfary, ma być dziennikiem ogólnopolskim wykorzystującym potencjał gazet regionalnych wydawcy. Na pewno nie ukaże się w tym roku, nie wiadomo, czy w pierwszym kwartale przyszłego. Według nieoficjalnych informacji na pewno nie będzie miał formuły tabloidu, ale ma być przystępny i opiniotwórczy, wyrazisty, z gronem publicystów i komentatorów, w podręcznym formacie. Jego najbliższymi konkurentami będą "Gazeta Wyborcza" i "Dziennik". Twórcy nowego tytułu ze względu na silne otoczenie konkurencyjne nie zdradzają żadnych szczegółów nowego przesięwzięcia. Mówią o nowej jakości. Wiadomo jednak na przykład, że od początku nowy tytuł będzie równolegle rozwijał swoje wydanie internetowe. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.