Zmiany w managemencie Publicis Worldwide

Maurice Levy, chairman i chief executive officer Publicis Groupe, ogłosił zmiany w managemencie sieci Publicis Worldwide. Rick Bendel, chief operating...

Maurice Levy, chairman i chief executive officer Publicis Groupe, ogłosił zmiany w managemencie sieci Publicis Worldwide. Rick Bendel, chief operating officer Publicis Worldwide, odchodzi po 20 latach z sieci. Obejmie stanowisko group marketing directora sieci handlowej Asda (Wal-Mart w Wielkiej Brytanii). Nowym menedżerem Publicis Worldwide będzie Olivier Fleurot, który zajmie stanowisko executive chairmana i wejdzie w skład zarządu sieci. Przez ostatnie trzy lata zajmował stanowisko chief executive w Financial Times Group. Nowym menedżerem sieci Publicis będzie także Richard Pinder. Obejmie on stanowisko chief operating officera. W reklamie pracuje od ponad 20 lat. Od 2004 r. był dyrektorem sieci Leo Burnett w regionie EMEA, odpowiadał za biura agencji w 54 krajach. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.