Kompania Piwowarska SA przygotowała wstęp do działań wizerunkowych marki piwa Redd's

Kompania Piwowarska SA (KP SA) rozpoczęła telewizyjną kampanię reklamową piwa Redd's. Jak powiedziała Beata Kaniewska, senior brand manager marki Redd's...

Kompania Piwowarska SA (KP SA) rozpoczęła telewizyjną kampanię reklamową piwa Redd's. Jak powiedziała Beata Kaniewska, senior brand manager marki Redd's w KP SA, jest to krótka kampania przypominająca markę przed kolejną kampanią wizerunkową. Kreację trzech spotów przygotowała agencja reklamowa GPD. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Spot emitowany jest w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i kilku kanałach tematycznych, m.in. Discovery, MTV oraz Viva Polska. Najbliższą kampanię wizerunkową przygotuje prawdopodobnie agencja V&P, która ostatnio wygrała przetarg na roczną obsługę marki Redd's. Firma będzie odpowiedzialna za tegoroczne działania ATL-owe i BTL-owe piwa Redd's. Agencja V&P współpracowała już z KP SA przy obsłudze niektórych projektów reklamowych marki Redd's - przygotowała m.in. ubiegłoroczną promocję "Mania Grania". Za obsługę ATL-ową odpowiedzialna była agencja PZL. Termin rozpoczęcia kampanii wizerunkowej nie został ujawniony. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.