Aktualności rynkowe

40-lecie hotelu Sofitel Warsaw Victoria

Usytuowany w prestiżowym centrum stolicy, luksusowy hotel obchodzi jubileusz istnienia. Od momentu powstania w 1976 roku, zyskał status legendy i trwale wkomponował się w architekturę miasta. Dziś pięciogwiazdkowy Sofitel Warsaw Victoria to jeden z najsłynniejszych hoteli w Polsce.

Kochamy czekoladę! Czekoladowe Walentynki na Polsat Food Network

Kochamy czekoladę! Ty też? Spędź z nią Walentynki! Przez cały luty, w specjalnym paśmie wybranych programów, Polsat Food Network zabiera Was w rozkoszny świat czekoladowych pyszności.

Nowa aplikacja Nickelodeon Play

Nickelodeon wprowadza na polski rynek bezpłatną aplikację Nickelodeon Play. Dzięki niej dzieci zyskają dostęp do kontentu Nickelodeon w dowolnym miejscu i czasie.

Ruszyła 12. edycja konkursu fotografii prasowej BZ WBK Press Foto

Do 26 lutego zawodowi fotoreporterzy mogą zgłaszać zdjęcia do jednego z najważniejszych w Polsce konkursów fotografii prasowej BZ WBK Press Foto. Zdjęcia pojedyncze i fotoreportaże przyjmowane są w sześciu kategoriach: Wydarzenia, Życie codzienne, Kultura i sztuka, Sport, Człowiek i Przyroda.

Bezpłatne warsztaty dla startupowców w przestrzeniach Idea Hub

Dobry marketing, skuteczna autoprezentacja, umiejętności sprzedażowe czy orientacja w sprawach finansowych mogą pomóc początkującym przedsiębiorcom rozwinąć biznes.