Kinowe inspiracje

„Kinowe inspiracje” to cykl artykułów przygotowywany we współpracy z Multikino Media, w którym spojrzymy na kino nie tylko jako miejsce, gdzie można obejrzeć filmy w wygodnym fotelu, z pełnią dostępnych efektów wizualnych i dźwiękowych, ale także ciekawe i wciąż nie w pełni wykorzystane medium reklamowe.

Na co do kina w 2024 roku

Dla większości widzów odpowiedź jest oczywista - na premiery! Pragnieniu nowych doznań towarzyszy równie silna chęć oglądania ciągów dalszych historii, które już polubiliśmy.

Do kina nie tylko na film

W sieci Multikino oprócz najbardziej oczekiwanych premier filmowych widzowie mogą zobaczyć m.in. koncerty światowych gwiazd, transmisje wielkich wydarzeń sportowych, retransmisje spektakli z brytyjskiego National Theatre, wystawy z czołowych muzeów na świecie oraz opery np. z Opéra National de Paris

Zatrać się w niezwykłych historiach

Wraz z Multikino Media w najbliższych miesiącach będziemy przybliżać realia działania sieci kinowych i dystrybucji filmowej oraz specyfikę i atuty kina jako medium reklamowego z punktu widzenia czołowego brokera reklamy kinowej w Polsce.