O marketingu

Samsung umożliwia w Stanach Zjednoczonych samodzielną naprawę telefonów

Na razie program, który miał ratować planetę, można uznać za rozczarowanie. Ograniczony jest do siedmiu modeli, a części są drogie.

Polska pierwszym krajem, w którym Visa wprowadza nowy sposób płatności

Visa Mobile rusza na początek we współpracy z ING Bankiem, Nest Bankiem i grupą BPS.

Badanie Boostsite: 96% stron e-commerce ma błędy istotne dla ich pozycjonowania

Autorskie narzędzie Boostsite naśladuje zachowanie robotów wykorzystywanych przez wyszukiwarkę Google do skanowania stron internetowych. Zebrane dane umożliwiają przeprowadzenie dogłębnej analizy technicznych aspektów SEO dowolnej witryny internetowej.

Polacy są przywiązani do swoich telefonów [badanie]

64% ankietowanych wymienia smartfon dopiero, gdy jest to konieczne, np. z powodu jego zużycia - to jeden z wyników badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie Huawei CBG Polska.

Sukces akcji "Bayraktar dla Ukrainy" na Zrzutka.pl

W największej zbiórce w historii Zrzutka.pl zainicjowanej przez Sławomira Sierakowskiego ostatecznie o ponad 2 miliony złotych przekroczono próg 22,5 miliona złotych - kwotę potrzebną na zakup drona Bayraktar.

Maroš Šefčovič na Kongresie Nowej Mobilności w Łodzi

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej będzie keynote speakerem na wydarzeniu organizowanym w dniach 12-14 września przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Od gamingu do metaverse

O jednym z najważniejszych trendów w marketingu cyfrowym piszą Piotr Bombol i Wojciech Grzegorzyca z agencji Gameset (LTTM).

Wartość sprzedaży leków w 2021 r. wzrosła o 6,5%

39,8 mld zł - tyle wydaliśmy na leki według Polskiego Związku Producentów Leków Bez Recepty (PASMI).

World Corporate Golf Challenge Poland 2022 - zapisy wystartowały

To już ósma polska edycja największego korporacyjnego turnieju golfowego świata. Organizatorem WCGC Poland jest agencja Plej.

Iga Świątek zmierzy się z Agnieszką Radwańską w charytatywnym meczu dla Ukrainy

Dochód z wydarzenia, które odbędzie się 23 lipca o o godzinie 12.00 na Tauron Arenie Kraków, zostanie w całości przekazany trzem organizacjom: oficjalnemu funduszowi pomocowemu Ukrainy United 24, fundacji Eliny Svitoliny oraz UNICEF Polska.