O marketingu

Konferencja Sport For Brands już 27 maja

To pierwsze na rynku wydarzenie poświęcone case studies marketingu sportowego.

Lewandowscy łączą siły w jedną markę

Levann to nowa firma Anny i Roberta Lewandowskich, która wchodzi na rynek z suplementami diety i konsoliduje ich marki własne.

Ikona codzienności

Długopisy marki Bic obchodzą swoje 70-lecie. Przez pryzmat historii marki można opowiedzieć o tym, jak niskoprofilowy dizajn autentycznie zmienia naszą codzienność. Linię dłudopisów Cristal spokojnie można nazwać w tej kategorii ikoną, supergwiazdą, a nade wszystko ponadczasowym klasykiem.

Pierwsza i (zapewne) ostatnia taka gala

Gala Marketerów, Agencji Reklamowych i Domów Mediowych odbyła się w tym roku 27 maja w formule online.

Inteligentne miasto i ekosystemy innowacji

Smart City Innovation Ecosystems Festival, wydarzenie organizowane przez Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii Politechniki Warszawskiej (CEZAMAT), ma być platformą wymiany wiedzy i doświadczeń między naukowcami, władzami, biznesem i obywatelami.

Digital Kingdom - Agencją, WOŚP - Marką, Dariusz Maciołek - CMO Roku 2021 według "MMP"

Nagrody redakcja "Media Marketing Polska" wręczyła agencjom, domom mediowym i marketerom 27 maja podczas gali online. Przyznawane są na podstawie największego w Polsce badania satysfakcji klientów rynku agencyjnego przeprowadzanego wespół z instytutem Kantar.

Future.Company: 97% polskich firm nie przeszło transformacji cyfrowej

To wynik badania, które dla nowej firmy doradczej przeprowadził Kantar.

Kobiet wiek nie ogranicza

Współczesne kobiety w wieku 50-70 lat doceniają zalety dojrzałości i jednocześnie cieszą się życiem. To duża grupa atrakcyjnych konsumentek podejmujących decyzje zakupowe - pisze Elżbieta Wojtczak, CEO Communication Unlimited.

Ciągle poszerzamy kompetencje

O nowych inwestycjach w obszarze e-commerce rozmawiamy z Kamilem Wiszowatym, CEO Group One Media i Joanną Czekaj, dyrektor zarządzającą Sales Tube.

Izabela Wic pokieruje GfK Polonia

Agnieszka Sora odchodzi ze stanowiska i przechodzi do struktur regionalnych.