O marketingu

Zalando publikuje trzeci raport dotyczący zrównoważonego rozwoju

Jednym z wyników, którymi niemiecka platforma modowa może się pochwalić, jest redukcja emisji gazów cieplarnianych o 78% od 2017 r.

Skąd? Dokąd? (10)

Już dziesiąty odcinek cyklu, w którym podsumowujemy najważniejsze awanse, transfery i zmiany personalne w branży marketingu, reklamy i mediów.

Dwa lata, które zmieniły wszystko

Maciej Radziemski, strategy director & co-founder i Krzysztof Gregorczuk, new business manager agencji LuckyYou rozmawiają o tym, dlaczego w trudnych czasach (epidemia, wojna, kryzys) marki ucinają wydatki marketingowe w pierwszym odruchu i dlaczego to niekoniecznie dobry pomysł.

Skąd? Dokąd? (11)

Kolejna porcja doniesień o awansach, transferach i zmianach personalnych.

Polska i świat w soczewce Ipsos Global Trends

Polikryzys wywołuje w Polakach uczucie niepewności i sprzeczne zachowania. Tak wynika z "Ipsos Global Trends 2023" - jednego z najbardziej kompleksowych raportów dotyczących trendów społecznych i konsumenckich w Polsce i na świecie.

Impact'23: o biznesie na światowym poziomie

10 i 11 maja w Poznaniu będzie można posłuchać ponad 500 mówców na Impact'23 - jednym z najważniejszych wydarzeń gospodarczo-ekonomicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyjrzyjmy się szczegółom agendy.

Skąd? Dokąd? (12)

Jak co tydzień porcja doniesień o awansach, transferach i zmianach personalnych.

Marka dla każdej z nas

Z okazji 30-lecia Gatty rozmawiamy z Małgorzatą Barton kierującą marketingiem firmy.

Skąd? Dokąd? (13)

W najnowszym odcinku cyklu m.in. o zmianach na czołowych stanowiskach w CCC i Modivo oraz nowym zarządzie Stowarzyszenia Producentów Reklamowych.

Akademia NBP zaprasza na studia MBA "Bankowość i system finansowy"

Do 26 maja 2023 r. trwa rekrutacja na studia podyplomowe MBA z bankowości i systemu finansowego. Wykłady rozpoczną się już w czerwcu 2023 r. i będą prowadzone przez wykładowców z Polski i z zagranicy.