Media - INNE

Wojciech Stuchlik dołącza do Under Ski Tower jako producent liniowy

Wesprze nowo powstałą spółkę studia OTO Film w zakresie produkcji filmów fabularnych. 

Rafał Wachnik: Klienci są ważniejsi niż przetargi

Fakt, że przez ostatnie 3 lata urośliśmy jako grupa o 300% jeśli chodzi o wartość obsługiwanych budżetów reklamowych, a jednocześnie jesteśmy najlepszą agencją w oczach klientów w badaniu "MMP" to dla nas powody do dumy - mówi Rafał Wachnik, dyrektor zarządzający domu mediowego Value Media.

Sequel "Na noże" z sukcesem w amerykańskich kinach

Produkcja Netfliksa "Glass Onion: A Knives Out Mystery" przyniosła w miniony weekend przychody w wysokości 9,2 mln dolarów. W przeliczeniu na ekran to średnio 13,2 tys. dolarów - najwyższy wynik w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zielona zmiana w reklamie [Next Day Studio]

Agencje mediowe coraz częściej podejmują temat konieczności zmiany emisji reklam na bardziej eko. Choć praktyki te dopiero raczkują, to na rynku można usłyszeć coraz więcej głosów na temat konieczności ograniczenia emisji CO2 przez branżę reklamową.

Beata Magdziarz: Digitalizacja zmienia wszystko

O roli digitalu w agencji mediowej, końcu cookies, gamingu, a także o tym, jak zachowają się marketerzy w czasie kryzysu - mówi Beata Magdziarz, chief digital officer Havas Media Group.

"Lombard" w ponad 50 kinach studyjnych od 4 listopada

Komedia dokumentalna "Lombard" to zdobywca Grand Prix tegorocznego Millennium Docs Against Gravity - największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce.

TVN24 Telewizją Roku, RMF Maxx Siecią Radiową Roku, a Onet Audio Platformą Podcastową Roku

Nagrody specjalne otrzymały Grupa Kino Polska oraz Radio Nowy Świat i Radio 357. Serialem Roku została "Odwilż" (HBO Max).

Havas Media będzie odpowiadać za obsługę kampanii digitalowych Lidl Polska

Współpraca Havas Media i Lidl Polska w obszarze mediów tradycyjnych trwa od 2016 r.

PAP MediaRoom: materiały wideo i transmisje do pobrania za darmo

Dziennikarze PAP MediaRoom obecni są na wszystkich najważniejszych imprezach biznesowych w Polsce, gdzie rozmawiają z ekspertami z niemal każdej dziedziny. Na stronie PAP Mediaroom można również śledzić debaty tematyczne związane m.in. ze zdrowiem, z energetyką czy fake newsami.

PAP MediaRoom: relacje z najważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce

Redaktorzy serwisu PAP MediaRoom relacjonują najważniejsze wydarzenia biznesowe w Polsce. Forum Ekonomiczne w Karpaczu, Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach czy Impact w Poznaniu - to tylko niektóre z imprez, na których są obecni.