Media - INTERNET

Top 10 Audioteki w sierpniu

Remigiusz Mróz utrzymał się na pierwszym miejscu rankingu audiobooków - tym razem jako autor "Zarzutu", czyli kolejnej odsłony losów Joanny Chyłki. "Spokojnie, to tylko życie" Marty Niedźwieckiej i dr Joanny Podgórskiej pozostaje najchętniej słuchanym podcastem dostępnym w Audiotece.

Co nowego w social mediach (57)

W najnowszym odcinku m.in. o tym, jak platformy społecznościowe reagują na falę popularności sztucznej inteligencji.

Kim są "podheads": raport YouGov

Mianem "podheads" określono w raporcie Amerykanów, którzy słuchają ponad 5 godzin podcastów tygodniowo. To już 22% populacji wobec 20% rok wcześniej i 18% w 2021 r.

Co nowego w social mediach (56)

Co ciekawego w dzisiejszym przeglądzie? Meta przygotowuje nowości zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Kilka nowych opcji z wykorzystaniem wideo pojawiło się na WhatsApp. YouTube, który stara się coraz bardziej przypominać TikToka, wprowadza zmiany w Shortsach.

Ekstrakt Studio X Meta - case study

Kluczowym zadaniem było stworzenie kompleksowej, spójnej koncepcji wizualnej programu Meta ASP 2023 realizowanego z autoryzowanymi partnerami Meta na 10 rynkach europejskich.

Best Stream Awards 2023 za projekty audio rozdane

Wśród laureatów tegorocznej, drugiej edycji znaleźli się m.in. Mery Spolsky, Ralph Kamiński, Jan Borysewicz, Marcin Prokop, Tomasz Raczek, Joanna Kołaczkowska i Szymon Majewski. Nagrodzono też producentów, w tym Storytel, Agorę, Onet oraz stacje Radio 357 i Newonce.radio.

Co nowego w social mediach (55)

W dzisiejszym przeglądzie opowiemy o kolejnych zmianach, jakie dzieją się aktualnie na Twitterze, nie tylko o zmianie logotypu, ale przede wszystkim udostępnieniu nowych funkcji, które są dowodem na ogromną ewolucje platformy. Sporo także nowości od TikToka.

Czy TikTok AI-em stoi?

Michał Kotarski i Rafał Pogorzelski ze Space Cat Industries przedstawiają 10 narzędzi AI, które pomogą tworzyć content.

Co nowego w social mediach (54)

W dzisiejszym przeglądzie królują nowości od Mety, która wprowadza liczne aktualizacje i zmiany, w tym nową aplikację Threads, wywołując wielkie poruszenie wśród użytkowników social mediów.

Gazeta.pl ruszyła z serwisem "Jeden news dziennie"

"Minimalistycznym serwisem z eksperckim dziennikarstwem" pokieruje Elwira Krzyżanowska.