Media - INTERNET

Co nowego w social mediach (17)

Tym razem w cyklu przygotowywanym przez Małgorzata Obielak z agencji marketingu efektywnościowego Performics przedstawiamy kilka nowości, które pojawiły się w samych aplikacjach.

Digital Masters Meetup: Let’s TikTok. Let’s talk

TikTok oraz Group One zapraszają na konferencję prezentującą najlepsze praktyki i insighty.

Co nowego w social mediach (18)

Małgorzata Obielak z agencji marketingu efektywnościowego Performics po dwutygodniowej przerwie wraca z kolejną porcją nowości.

Rafał Madajczak redaktorem naczelnym Gazeta.pl

Stanowisko obejmuje z początkiem lipca.

Roman Terelak: TikTok to ma

Skupiamy się głównie na komunikacji do generacji Z i kolejnych, które sukcesywnie będą dołączać do TikToka. TikTok nie jest dla nas jednym z touchpointów komunikacji w kampanii. Jest punktem wyjściowym - mówi Roman Terelak, managing partner w agencji Space Cat Industries.

Co nowego w social mediach (19)

Marketerzy starają się być na bieżąco z nowościami w mediach społecznościowych, jednak czy zawsze dobrze wykorzystują potencjał dostępnych platform - pyta w nowym odcinku cyklu Małgorzata Obielak z agencji marketingu efektywnościowego Performics.

Natemat.pl w nowej odsłonie

Piąta odsłona serwisu przygotowana na jego 10. urodziny promowana jest hasłem "100% zaangażowania, 100% zmian".

Rocketjobs.pl z kampanią "Misja: Rowerem do pracy"

Kampania portalu z ofertami pracy, której twarzą jest influencer Rafał Masny, zachęca do jazdy do biura rowerem.

Mamy w sieci - top 5 mam-influencerek

Moją ulubioną mamą, taką “top of the top", jest Ola Lewandowska, która razem ze swoim mężem Karolem i ponad roczną Gają tworzą zgraną ekipę Busem Przez Świat - pisze Anna Sieczka, copywriterka w Opus B.

Co nowego w social mediach (20)

W dzisiejszych nowościach znajdzie się coś dla marek, które powinny na bieżąco śledzić, co w świecie social mediów zaczyna być na topie - pisze Małgorzata Obielak, e-PR & social media specialist w agencji marketingu efektywnościowego Performics.