Media - INTERNET

Co nowego w social mediach (49)

W najnowszym odcinku Małgorzata Obielak z Performics pisze m.in. o sposobach weryfikacji użytkowników, które proponują platformy LinkedIn, Pinterest i Twitter.

Top 10 Audioteki w kwietniu

W ubiegłym miesiącu użytkownicy Audioteki najchętniej słuchali nowej superprodukcji audio - adaptacji "Ogniem i mieczem" Henryka Sienkieiwcza w gwiazdorskiej obsadzie, a wśród podcastów "PigOut i Chmielarz gadają o książkach".

Tomasz Teodorczyk: Nasze życie w social mediach

Managing director Channel Factory Polska mówi m.in. o tym, jak w konsumpcji social mediów millenialsi różnią się od pokolenia Z, czym TikTok wyróżnia się wśród innych platform społecznościowych i jaki potencjał ma YouTube dla marek działających w e-commerce.

Co nowego w social mediach (50)

To już 50. odcinek naszego cyklu. Dziś Małgorzata Obielak z Performics pisze o platformie społecznościowej Bluesky, która może stać się alternatywą dla Twittera, a także m.in. o nowościach na Instagramie i Reddicie oraz o rozszerzeniu oferty dla reklamodawców na TikToku.

Co nowego w social mediach (51)

W dzisiejszym przeglądzie przyjrzymy się kolejnej aplikacji, która ma wykorzystywać możliwości sztucznej inteligencji. Co ciekawe - to aplikacja randkowa. Opowiemy też o testach Mety, narzędziu AI Sandbox i naklejkach z wykorzystaniem AI, nowościach od Pinteresta, a także o TikTok World Hub.

Cytowalność Obserwatora Finansowego wzrosła o 37 procent

Portal ekonomiczny NBP "Obserwator Finansowy" ponownie znalazł się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w kategorii "Media ekonomiczne i biznesowe", wyprzedzając m.in. "Parkiet". Wzrost cytowalności treści publikowanych na łamach serwisu wzrósł w kwietniu w odniesieniu do marca br. o 37%.

Wavemaker uruchamia Warsaw Center of Excellence pod kierunkiem Jakuba Komorowskiego

Optymalizacja inwestycji w obrębie globalnych platform, poszukiwanie innowacji w obrębie kampanii digitalmarketingowych i koordynacja działań prowadzonych na różnych rynkach stanowią centrum nowej usługi Wavemakera.

ForYou Summit TikToka po raz pierwszy w Warszawie

Konferencja odbywająca się dziś w Warszawie jest największym wydarzeniem biznesowym TikToka w regionie Europy Środkowej i jednym z największych w Europie.

Co nowego w social mediach (52)

W dzisiejszym przeglądzie znów sporo na temat sztucznej inteligencji. Platformy społecznościowe chcą wykorzystać ten obszar jak tylko się da, więc co chwilę pojawiają się nowe sposoby na wykorzystanie AI na LinkedInie, Instagramie czy TikToku.

YouTube i UNHCR z serią filmów na Światowy Dzień Uchodźcy [wideo]

Seria filmów krótkometrażowych "We Were Here" prezentuje kreatywność i odwagę uchodźców z trzech różnych regionów świata.