Media - INTERNET

Kim są "podheads": raport YouGov

Mianem "podheads" określono w raporcie Amerykanów, którzy słuchają ponad 5 godzin podcastów tygodniowo. To już 22% populacji wobec 20% rok wcześniej i 18% w 2021 r.

Co nowego w social mediach (57)

W najnowszym odcinku m.in. o tym, jak platformy społecznościowe reagują na falę popularności sztucznej inteligencji.

Top 10 Audioteki w sierpniu

Remigiusz Mróz utrzymał się na pierwszym miejscu rankingu audiobooków - tym razem jako autor "Zarzutu", czyli kolejnej odsłony losów Joanny Chyłki. "Spokojnie, to tylko życie" Marty Niedźwieckiej i dr Joanny Podgórskiej pozostaje najchętniej słuchanym podcastem dostępnym w Audiotece.

Rafał Kudriawcew: AI odciąży nas od powtarzalnych zadań

Narzędzia wspierane przez AI są w fazie testów i jestem pewien, że zanim trafią jako gotowy produkt w ręce użytkowników, pracy dla specjalistów nie zabraknie. Czeka nas też zapewne inna praca w przyszłości, ponieważ dzięki wsparciu AI zyskamy więcej czasu na myślenie strategiczne.

"Wybory Nowego Świata w Onecie" od 9 do 13 października

Przez pięć dni na antenie Radia Nowy Świat i w Onet.pl Klaudiusz Slezak i Marcin Zawada będą od godz. 12:05 do godz. 12.25 komentować zbliżające się wybory i przedstawiać najświeższe sondaże.

Polityczny serial audio z Piotrem Adamczykiem numerem 1 w Audiotece we wrześniu

"Blaski i cienie" Anny Gacek były najchętniej słuchanym podcastem.

Premiera "Korzeni zła" Sekielskich tuż przed wyborami

O 13 października jako dacie premiery długo oczekiwanego filmu o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK-ach) Tomasz Sekielski powiedział w rozmowie na YouTube z kandydatką Lewicy w wyborach Agatą Diduszko-Zyglewską.

Top 10 audiobooków i podcastów w Empik Go we wrześniu 2023 r.

"Przygody Baltazara Gąbki" Stanisława Pagaczewskiego po miesięcznej przerwie znów liderem wśród audiobooków w Empik Go. Wśród trzech najchętniej słuchanych podcastów aż dwa są autorstwa Marcina Myszki, w tym "Kryminatorium. Mordercy PRL" to wrześniowy numer jeden.

Portal Polska Press to jednak sukces

Według danych PBI/Gemius Mediapanel po roku portal i.pl przeskoczył Interię i Gazeta.pl w zestawieniu "informacje i publicystyka".

Podcast Roku: Outriders [raport Nadawcy 2023]

Nagradzamy grupę reporterską Outriders za łączenie nowoczesnej, atrakcyjnej dla odbiorcy formy przekazu z misją podejmowania ważnych tematów i szukania rozwiązań, zamiast samego epatowania ludzkimi dramatami.