Media - INTERNET

Co nowego w social mediach (58)

Wracamy z porcją newsów ze świata social mediów. Tym razem sporo nowości od Mety, która prężnie działa, aby rozwijać się w kierunku wykorzystania sztucznej inteligencji w swoich narzędziach.

Powstała globalna koalicja na rzecz wiarygodnych recenzji online

Organizację o nazwie Global Coalition for Trusted Reviews utworzyły firmy: Amazon, Booking.com, Expedia Group, Glassdoor, Tripadvisor i Trustpilot.

Szymon Lipiński: VoD, czyli dużo niewiadomych

Szymon Lipiński jest strategiem Finecasta (GroupM), agencji specjalizującej się w addressable TV. Tekst ukazał się w raporcie "Nadawcy 2023".

Ruszył JobCreator.pl

To serwis z ofertami pracy w reklamie i mediach wspierający zarówno agencje, jak i marketerów.

Co nowego w social mediach (59)

Facebook, Instagram, TikTok, YouTube i Snapchat wprowadzają innowacje, które znacząco wpłyną na doświadczenie użytkowników: od subskrypcji pozwalających przeglądać aplikacje bez reklam, po automatyczne napisy do filmów czy nowe formaty reklamowe oparte na sztucznej inteligencji.

Arkadiusz Seidler: Audio otwiera nowe możliwości

Strategie konkurencyjne mogą być dwie: albo wyróżniamy się kontentem, jakością, konkretnymi tytułami, albo walczymy ceną. Uważam, że lepiej rywalizować jakością treści - twierdzi Arkadiusz Seidler, CEO Audioteki, spółki prowadzącej największy w Polsce serwis z audiobookami i słuchowiskami online

W wielokanałowej sieci - rozmowa z Michałem Dębskim z Lifetube

Przy tej skali biznesu nie możemy sobie już pozwolić na trzymanie wszystkiego w Excelu - mówi w rozmowie z "MMP" Michał Dębski, head of communications and international growth w Lifetube, obchodzącej właśnie 10-lecie agencji łączącej marki z twórcami internetowymi.

Zwierciadlo.pl najbardziej angażującym serwisem luksusowych magazynów dla kobiet

Wydawnictwo rozwija swoją multimedialną strategię i uruchamia butik kreatywny.

Polsat ciśnie Interię, ale nie umie wycisnąć

Trzy lata w grupie Polsatu, a portal wciąż ma słabsze wyniki reklamowe, niż kiedy był w rękach Bauera.