Media - RADIO

Na 3. urodziny Radio Nowy Świat na 4 kanałach równocześnie

Program specjalny, czyli cztery różne strumienie pod wspólnym tytułem "QuadroRadio", poprowadzi 10 lipca w godz. 19-22 czworo redaktorów didżejów.

Radio Nowy Świat z otwartymi podcastami i spektaklem "NieDochodzenie" na 3. urodziny

Podcasty Radia Nowy Świat będą dostępne dla wszystkich słuchaczy od 8 do 10 lipca. Propozycją stacji na 3. urodziny jest też spektakl "NieDochodzenie" autorstwa Igora Brejdyganta, w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Radio Nowy Świat podsumowuje 2022 r. i ogłasza zmiany w zarządzie

Anna Krakowska rezygnuje z członkostwa w zarządzie, ale pozostaje we władzach spółki.

Nowa audycja Weroniki Wawrzkowicz w Radiu Nowy Świat

Premiera "Wrzenia Nowego Świata", audycji nadawanej ze znanej warszawskiej kawiarni i księgarni, odbędzie się 18 czerwca.

Radio Nowy Świat przygląda się patronom

Z drugiej dorocznej ankiety przeprowadzonej przez RNŚ wśród słuchaczy wynika, że największą siłą stacji są jej prowadzący, a w dalszej kolejności klimat radia i oferta programowa.

Radio Nowy Świat świętuje wraz z patronami 3-lecie zbiórki

16 kwietnia redaktorka naczelna RNŚ Magda Jethon i jeden z filarów stacji Wojciech Mann poprowadzili specjalne wydanie "Koncertu życzeń", ogłoszono też wyniki plebiscytu na piosenkę z tekstem. Koncert "Piosenki z tekstem" odbędzie się 17 kwietnia o 20 w Teatrze Collegium Nobilium.

Radio Nowy Świat nadaje 1 kwietnia z Montowni Gdańsk

To zrewitalizowany budynek w centrum Gdańska zamieniony w loftowy hotel, który otwarto 31 marca br.

Radio Nowy Świat z plebiscytem na najlepszą piosenkę z tekstem

Finałowa trzydziestka utworów zostanie ogłoszona 16 kwietnia w Dniu Patronów, obchodzonym w trzecią rocznicę uruchomienia zbiórki na rzecz Radia Nowy Świat na Patronite.pl.

Finał "Akcji Ekranizacja" na antenie Radia 357 i w Kinogramie

W akcji słuchacze Radia 357 wybrali kultowe sceny z filmów i seriali. Wśród zwycięzców znalazły się m.in. sceny z "Blues Brothers", "Batmana", "Nietykalnych" i serialu "Stranger Things".

Piosenki z tekstem - koncert Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej

Koncert organizowany z okazji Dnia Patronów, obchodzonego w trzecią rocznicę uruchomienia zbiórki na rzecz Radia Nowy Świat, odbędzie się 17 kwietnia o godzinie 20.00 w Teatrze Collegium Nobilium.