Media - TV

Zmiany w strukturze TVN Warner Bros. Discovery

Dorota Żurkowska awansuje, Piotr Tyborowicz odchodzi.

UOKiK: 22 mln złotych kary dla Vectry

Karę wymierzono za podwyżki opłat abonamentowych w trakcie trwania umów.

Wavemaker: Ponownie żaden pojedynczy program niesportowy w TV nie przebił granicy 5 milionów widzów

Dla porównania, w 2009 r. takich programów było 436. Zdaniem analityków Wavemakera, wyłączając sport, gdzie wielomilionowe "złote strzały" jeszcze padają, epoka 5-milionowych publiczności cyklicznych programów w linearnej TV bezpowrotnie minęła.

Hybrydowa przyszłość [NEM Zagreb]

Mimo skomplikowanej sytuacji gospodarczej na świecie biznes związany z produkcjami TV i wideo ma się świetnie. W tym również ten związany z regionem CEE. Piotr Machul był na konferencji NEM Zagreb, jednym z najważniejszych eventów związanych z branżą audiowizualną w Europie Środkowo-Wschodniej.

Biuro Reklamy TVP ogłasza politykę sprzedaży na rok 2023

Koszty reklamy w Telewizji Polskiej od 2023 r. wzrosną średnio o 8%. Biuro zapowiada też rozwój produktów wideo i telewizji hybrydowej z gwarantowaną ceną

Zbigniew Pruski: BBC oznacza jakość

Źródłem naszego biznesu jest dobry kontent. To, w jaki sposób będzie on dystrybuowany, jest drugorzędne - przekonuje Zbigniew Pruski, commercial director, branded services na Europę Środkowo-Wschodnią, BBC Studios.

NEM Zagreb 2022 prezentuje młode talenty i ponad 30 projektów

Wśród nowości dominują produkcje serialowe.

NEM Zagreb startuje 7 grudnia

To międzynarodowy event, który koncentruje się na produkcjach telewizyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Branża spotka się w stolicy Chorwacji na 3 dni.

Katar 2022: Mecz Meksyk - Polska oglądało 8,5 miliona widzów

To rekord widowni w 2022 roku.

Światowy Dzień Telewizji i jubileusz projektu tv♥ TVN Media

21 listopada świętujemy Światowy Dzień Telewizji ustanowiony przez ONZ. W ten dzień przypada również szósta rocznica powstania pierwszej w Polsce platformy wiedzy i inspiracji tv.tvnmedia.pl, będącej częścią projektu tv♥ TVN Media.