O mediach

Przetargi - maj 2023

Przetarg mediowy Carlsberga wchodzi w kolejną fazę. Już tylko trzy sieci brane są pod uwagę. OMD z kolei walczy o utrzymanie Beiersdorfu. EssenceMediacom walczy o dalszą współpracę z Uberem.

"Pismo" z wydaniem specjalnym "Wokół wody"

Premierę "Wokół wody" - czwartego wydania specjalnego w historii miesięcznika "Pismo" zaplanowano na 21 czerwca. Tak jak poprzednie będzie dostępne w sprzedaży przez 3 miesiące.

NEM Dubrovnik 2023 - dzień pierwszy

Liderzy branży telewizyjnej z całego świata przybyli 5 czerwca do Dubrownika w Chorwacji. Jednym z ważniejszych punktów programu pierwszego dnia NEM Dubrovnik 2023 były: pokaz "Alert: Missing Persons Unit" (Sony Pictures Television) wraz z sesją Q&A oraz dyskusja panelowa o 10 latach NEM.

IGRZ raportuje spadki klasycznego OOH

Spadki sprzedaży klasycznego OOH, city transport i DOOH znacząco wzrasta.

NEM Dubrovnik 2023 - dzień drugi

7 czerwca w programie wielkiego spotkania branży telewizyjnej w Dubrowniku znalazło się 7 wystąpień głównych mówców, TV Tech Showcase i niezapomniana Noc NEM.

NEM Dubrovnik 2023 - dzień trzeci

Do najciekawszych punktów programów trzeciego dnia NEM Dubrovnik należały: pokaz oczekiwanej premiery BBC Earth "Spy in the Ocean" oraz panel dyskusyjny "Wszystko, co zawsze chciałeś wiedzieć o FAST, ale bałeś się zapytać,"prowadzony przez Guya Bissona z Ampere Analysis.

Co nowego w social mediach (51)

W dzisiejszym przeglądzie przyjrzymy się kolejnej aplikacji, która ma wykorzystywać możliwości sztucznej inteligencji. Co ciekawe - to aplikacja randkowa. Opowiemy też o testach Mety, narzędziu AI Sandbox i naklejkach z wykorzystaniem AI, nowościach od Pinteresta, a także o TikTok World Hub.

Cytowalność Obserwatora Finansowego wzrosła o 37 procent

Portal ekonomiczny NBP "Obserwator Finansowy" ponownie znalazł się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w kategorii "Media ekonomiczne i biznesowe", wyprzedzając m.in. "Parkiet". Wzrost cytowalności treści publikowanych na łamach serwisu wzrósł w kwietniu w odniesieniu do marca br. o 37%.

Nowa audycja Weroniki Wawrzkowicz w Radiu Nowy Świat

Premiera "Wrzenia Nowego Świata", audycji nadawanej ze znanej warszawskiej kawiarni i księgarni, odbędzie się 18 czerwca.

Wavemaker uruchamia Warsaw Center of Excellence pod kierunkiem Jakuba Komorowskiego

Optymalizacja inwestycji w obrębie globalnych platform, poszukiwanie innowacji w obrębie kampanii digitalmarketingowych i koordynacja działań prowadzonych na różnych rynkach stanowią centrum nowej usługi Wavemakera.