O mediach

ForYou Summit TikToka po raz pierwszy w Warszawie

Konferencja odbywająca się dziś w Warszawie jest największym wydarzeniem biznesowym TikToka w regionie Europy Środkowej i jednym z największych w Europie.

Radomir Jaszczuk pokieruje rozwojem sprzedaży Grupy Mullenlowe

Jego oficjalna funkcja to associate director & enterprise development.

Co nowego w social mediach (52)

W dzisiejszym przeglądzie znów sporo na temat sztucznej inteligencji. Platformy społecznościowe chcą wykorzystać ten obszar jak tylko się da, więc co chwilę pojawiają się nowe sposoby na wykorzystanie AI na LinkedInie, Instagramie czy TikToku.

YouTube i UNHCR z serią filmów na Światowy Dzień Uchodźcy [wideo]

Seria filmów krótkometrażowych "We Were Here" prezentuje kreatywność i odwagę uchodźców z trzech różnych regionów świata.

Przetargi - czerwiec 2023

Zenith w Polsce nie mógł stanąć do walki o budżet mediowy Carlsberga przez stałą obsługę Kompanii Piwowarskiej. Z dużym wstydem musi mierzyć się Shell - trwają bojkoty wokół tego postępowania i agencje chcąc nie chcąc z niego rezygnują.

Radio Nowy Świat podsumowuje 2022 r. i ogłasza zmiany w zarządzie

Anna Krakowska rezygnuje z członkostwa w zarządzie, ale pozostaje we władzach spółki.

Radio Nowy Świat z otwartymi podcastami i spektaklem "NieDochodzenie" na 3. urodziny

Podcasty Radia Nowy Świat będą dostępne dla wszystkich słuchaczy od 8 do 10 lipca. Propozycją stacji na 3. urodziny jest też spektakl "NieDochodzenie" autorstwa Igora Brejdyganta, w reżyserii Wojciecha Malajkata.

For You Summit 2023: Rozrywka pobudza do działania

Nie ma lepszego miejsca niż TikTok dla twórców treści, ani marek chcących słuchać swoich użytkowników - to jedno z głównych przesłań, z jakim przedstawiciele reklamodawców, agencji reklamowych i domów mediowych wyszli z pierwszego For You Summit tej błyskawicznie rosnącej platformy socialmediowej.

Szefowa regionu

Izabela Albrychiewicz wchodzi na jeszcze wyższe stanowisko w GroupM. Teraz odpowiada za wyniki całego regionu w ramach sieci.

Na 3. urodziny Radio Nowy Świat na 4 kanałach równocześnie

Program specjalny, czyli cztery różne strumienie pod wspólnym tytułem "QuadroRadio", poprowadzi 10 lipca w godz. 19-22 czworo redaktorów didżejów.