O mediach

Rośnie rynek reklamy outdoor. Powód? Coraz większe korki

Billboardy straciły na znaczeniu? Nie. Rynek rośnie z każdym rokiem i nawet marki z wieloletnią tradycją, które do tej pory nie reklamowały się w ten sposób, stawiają swoje pierwsze wielkoformatowe banery - pisze Marcel Płoszczyński.

Co nowego w social mediach (57)

W najnowszym odcinku m.in. o tym, jak platformy społecznościowe reagują na falę popularności sztucznej inteligencji.

Top 10 Audioteki w sierpniu

Remigiusz Mróz utrzymał się na pierwszym miejscu rankingu audiobooków - tym razem jako autor "Zarzutu", czyli kolejnej odsłony losów Joanny Chyłki. "Spokojnie, to tylko życie" Marty Niedźwieckiej i dr Joanny Podgórskiej pozostaje najchętniej słuchanym podcastem dostępnym w Audiotece.

Top 25 filmów na 25-lecie Multikina

Sieć kinowa z okazji 25-lecia zaprasza kinomanów do wspólnej zabawy.

Zyta Rudzka laureatką Nagrody Literackiej Nike 2023

Nagroda Nike Czytelników, przyznawana w plebiscycie Wyborcza.pl i "Gazety Wyborczej", trafiła do Grzegorza Piątka za książkę "Gdynia obiecana".

Reklamiara - po co komu DEI. Rozmowa z Katarzyną Gaweł

W najnowszym odcinku wideopodcastu "Reklamiara" - drugim, który prezentujemy w MMPOnline.pl - Marta Macke rozmawia z Katarzyną Gaweł, Head of Diversity, Equity & Inclusion (DEI) w grupie wydawniczej Ringier Axel Springer Polska.

Rafał Kudriawcew: AI odciąży nas od powtarzalnych zadań

Narzędzia wspierane przez AI są w fazie testów i jestem pewien, że zanim trafią jako gotowy produkt w ręce użytkowników, pracy dla specjalistów nie zabraknie. Czeka nas też zapewne inna praca w przyszłości, ponieważ dzięki wsparciu AI zyskamy więcej czasu na myślenie strategiczne.

"Wybory Nowego Świata w Onecie" od 9 do 13 października

Przez pięć dni na antenie Radia Nowy Świat i w Onet.pl Klaudiusz Slezak i Marcin Zawada będą od godz. 12:05 do godz. 12.25 komentować zbliżające się wybory i przedstawiać najświeższe sondaże.

Polityczny serial audio z Piotrem Adamczykiem numerem 1 w Audiotece we wrześniu

"Blaski i cienie" Anny Gacek były najchętniej słuchanym podcastem.

Premiera "Korzeni zła" Sekielskich tuż przed wyborami

O 13 października jako dacie premiery długo oczekiwanego filmu o Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych (SKOK-ach) Tomasz Sekielski powiedział w rozmowie na YouTube z kandydatką Lewicy w wyborach Agatą Diduszko-Zyglewską.