Opinie

Przede wszystkim content

Dawniej w pozycjonowaniu liczyła się przede wszystkim liczba linków, która podnosiła pozycję w rankingu, dziś najważniejsza jest jakość i opracowanie procesu link buildingu indywidualnie do każdego klienta - pisze Michał Kliszczak, właściciel firmy Eactive - wiemy jak.

Dwa dni i po przetargu

Czym byłby świat marketingu bez ASAP-u? Ciężko to nawet sobie wyobrazić. Polska Organizacja Turystyczna ostatnim konkursem na social media wyznaczyła nowy standard przygotowania się do postępowania przetargowego.

"MMP" ze świetnymi ocenami w badaniu ScreenLovers

"Media & Marketing Polska" według PR-owców z branży TV jest najlepszym źródłem informacji o reklamie telewizyjnej i ma najlepszych dziennikarzy branżowych. Ponadto nasz tytuł jest najbardziej lubiany jako potencjalny współpracownik.

Przetargowy przełom roku

Choć wydatki reklamowe RB maleją, to i tak było o co walczyć. ZOG kolejny rok będzie dbał o mediaplan tego marketera. Rozstrzygnęły się też ciekawe konkursy na obsługę digitalową. Nudno nie jest.

Media sprawdzają media

TVP zakończyła przetarg na planowanie i zakup mediów. Drugi etap podobnego konkursu zaczął się w NC+, ZOG nadal może obronić obsługę tego klienta.