Opinie

Cudze chwalicie

Przykład spektakularnego sukcesu filmu "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego jest dowodem na to, jak istotne dla każdego produktu o potencjale międzynarodowym są zagraniczne wyróżnienia.

Dlaczego marki w Polsce nie radzą sobie w Instagramie?

- Instagram ze swoimi 2 milionami polskich użytkowników wydaje się atrakcyjną platformą dla marek, które mogą pokazać się z zupełnie innej strony. Nie dzieje się to jednak na skalę, której można się było spodziewać - pisze Tomasz Matuszewski, head of social media Ogilvy & Mather Advertising.

Kto nas nęka niechcianymi (?) telefonami

Dlaczego tak nie lubimy telemarketerów? Skąd tyle jadu, hejtu i nienawiści w postach internautów? Skąd tyle narzekań na natarczywe telefony? Skąd oni znają mój numer telefonu? O telemarketerach pisze Katarzyna Swatowska, przewodnicząca rady programowej konkursu Telemarketer Roku.

Eventy, wycieczki, przetargi

Prokuratura stawia zarzuty prezesowi zarządu i dyrektorowi zarządzającemu warszawskiej agencji eventowej. Klub Agencji Eventowych rozpoczyna działania na rzecz powstania stosownych norm i wypracowania zapisu standardów etycznych. Czy to przyniesie efekty?

TVN kilka chwil przed rewolucją

Jeśli wierzyć cytowanym w mediach ekspertom, to wszyscy spodziewali się, że TVN zostanie sprzedany właśnie temu podmiotowi, który go kupił, i za tak dobrą cenę, jaką podano. A z pojawienia się w TVN nadawcy Travel Channel najbardziej zadowolona powinna być podróżniczka Martyna Wojciechowska.