Opinie

Client Service 3.0

- Codzienni asekuranci trzymający na swoich sztandarach kolejne podkładki słane do klienta zawsze będą potrzebni, ale czy poniosą samodzielnie projekt, który może rewolucjonizować cokolwiek? - pyta Dawid Kaźmierczak account executive z DDB & Tribal.

Radio ponad podziałami

Radio pozostaje najbardziej intymnym ze wszystkich mediów. Tę cechę można zarówno dobrze wykorzystać, jak i na jej sile oddziaływania polec.

Strategia ochrony marki

Im wcześniej ustalimy jaka formuła ochrony jest najwłaściwsza dla konkretnego oznaczenia, tym większy zakres możliwości będzie dostępny, a co za tym idzie potencjalna ochrona będzie pełniejsza - pisze dr Zbigniew Pinkalski, radca prawny, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej.

Gamerzy w natarciu

Jeszcze kilkanaście lat temu wielu z moich znajomych musiało nieźle się nagimnastykować, aby móc spędzić ponad dwie-trzy godziny przy komputerze. Dziś zarabianie podczas grania nie jest jedynie marzeniem 14-latków, ale rzeczywistością sporego grona osób, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Z ziemi włoskiej do Polski

Do księgarń trafia właśnie książka kulinarnego duetu Kuchnia Dantego pod tym samym tytułem. Rewelacyjna książka i fenomenalny pomysł na promocję właśnie otwartej przez nich restauracji.