Golden Drum

W tegorocznej edycji festiwalu Golden Drum ponownie nagrody przyznawane są według dwóch głównych kryteriów: What oraz Why. Każda kategoria ma jedenastoosobowe jury, a w obu składach znaleźli się przedstawiciele polskiej branży kreatywnej. Bartek Klimaszewski, creative director w McCann Worldgroup Polska, będzie oceniał prace z kategorii What, a Mikołaj Sadowski, chief creative officer & partner w agencji 180heartbeats + Jung v Matt, prace z kategorii Why.
Jury kategorii What będzie szukało wśród prac konkursowych odpowiedzi na pytanie, co jest ich wartością dodaną i wyróżnikiem na tle innych form komunikacji. Takich rozwiązań będą oczekiwali członkowie jury, analizując nadesłane zgłoszenia w kategoriach: Film, Druk, OOH, Audio, Digital & Mobile, Design, Innovation and Craft. Przewodniczącą jury jest Tiffany Rolfe, EVP oraz CCO w R/GA w USA.
Z kolei członkowie jury oceniającego prace z kategorii Why oceni zgłoszone prace pod kątem powodu, dlaczego przybrały daną formę: czy powstały na podstawie genialnego insightu, czy mają wyjątkowe znaczenie dla społeczeństwa? To będzie główny wyznacznik projektów zgłoszonych w kategoriach: Integrated, Activation, Brand Building, Functional Efficiency, Content, Engagement, Genius loci / Local Spirit, Social Good. Przewodniczącym został Álvaro Rodrigues, CEO/CCO agencji Fullpack w Rio de Janeiro.
W tym roku po raz pierwszy jury przyzna nagrodę Genius Loci – wyróżnienie dla projektu będącego manifestem wybranej kultury lub społeczności. W ten sposób organizatorzy chcą wyrazić uznanie dla projektów, które celebrują różnorodność i wspierają szerzenie wiedzy na ich temat.

Festiwal odbędzie się w dniach 17-18 października 2019 w Portorożu. "Media & Marketing Polska" jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Więcej informacji na: www.goldendrum.com

in_Digital Marketing Conference

Na konferencji spotkają się osoby, które zawodowo zajmują się marketingiem lub podejmują strategiczne decyzje odnośnie działań marketingowych, osoby poszukujące nowych inspiracji i pomysłów na dalsze prowadzenie swojej firmy czy też po prostu pasjonujące się tematem digital marketingu.

2 DNI – 2 DUŻE SCENY, które działają równocześnie – PONAD 40 TEMATÓW - POLSCY I ZAGRANICZNI EKSPERCI

Uczestnicy sami wybierają obszar marketingu i tematy wystąpień, które ich interesują. W ten sposób każdy tworzy NAJLEPSZY DLA SIEBIE program.

ZERO POWTÓREK. Prelegenci przygotowują unikatowe, nieprzedstawione nigdzie wcześniej wystąpienia - specjalnie dla uczestników in_DM.

Stawiamy na praktyczny wymiar wystąpień i silnie warsztatowe podejście do tematu. Prelekcje naszpikowane są praktycznymi wskazówkami, poradami i trikami – a wszystko to na konkretnych przykładach i przypadkach z życia wziętych.

in_DM to Konkretne Korzyści:
♦ rozwiniesz swoje umiejętności,
♦ dowiesz się o wielu nowościach,
♦ będziesz na bieżąco z trendami,
♦ wyjdziesz naprzód nadchodzącym zmianom,
♦ poznasz konkretne narzędzia wspierające digital marketing,
♦ będziesz mógł na żywo porozmawiać z Ekspertami-Praktykami i zadać im indywidualne pytanie uwzględniające specyfikę Twojej branży,
♦ rozszerzysz sieć swoich kontaktów,
♦ otrzymasz materiały pokonferencyjne, niedostępne nigdzie indziej.

ALL INCLUSIVEinDM: przyjeżdżasz i wszystko na Ciebie czeka: merytoryka, welcome pack, materiały elektroniczne, kawa, domowe ciasta, lunch, After Party, muzyka, miejsce do rozmów i integracji, networking ułatwiający nawiązywanie kontaktów,  aktywności, konkursy, nagrody – i znowu: to Ty wybierasz!

Zobacz bogaty program na www.inDM.pl

Mobile Trends Conference

 

Mobile Trends Conference for banking to wyjątkowa edycja przygotowana specjalnie z myślą o sektorze finansowym i bankowym. Wydarzenie będzie niezwykłe również ze względu na swoją lokalizację. Po raz pierwszy MTC zagości w Warszawie! W dniach 3-4 października 2019 roku spotkamy się w Kinotece. Sprawdź, dlaczego nie możesz tego przegapić!

Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najważniejsi gracze. W Kinotece spotkają się praktycy, by wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy.

Przyjdź, spotkaj wyjątkowych ludzi, poszerz swoją wiedzę, zainspiruj się i nawiąż nową współpracę biznesową!

www.banking.mobiletrends.pl

 

 

Business Insider Trends Festival

BUSINESS INSIDER TRENDS FESTIVAL
– najważniejsza konferencja biznesowa w regionie CEE jesienią w Polsce

Business Insider Polska już po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję Business Insider Trends Festival, która stanowi okazję do spotkania z polskimi i międzynarodowymi wizjonerami biznesu przyszłości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października br. w Warszawie. Obecność na Konferencji potwierdzili już m.in Henry Blodget, założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid, fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl, współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe, założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann, analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel, VP Sales & Marketing w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci również Ylva M Andersson,  coach i trener przywództwa i zespołów.

www.trendsfestival.pl

Gala konkursu Golden Arrow 2019

Gala odbędzie się 18 czerwca 2019 r. w Małej Warszawie, ul. Otwocka 14.

W programie wręczenie nagród:
• Golden Arrow
• Agencji Marketingu Zintegrowanego wg „Media & Marketing Polska”
• Agencji Interaktywnej wg „Media & Marketing Polska”

Więcej na www.goldenarrow.pl

Zapraszamy!

Gala Agencja, Dom Mediowy, Marketer Roku

Po raz 18. redakcja miesięcznika „Media & Marketing Polska" wspólnie z pracownią badawczą Kantar Millward Brown przeprowadziła ogólnopolskie badanie satysfakcji klientów z usług świadczonych przez agencje. Już 23 maja podczas uroczystej gali poznamy najlepsze agencje reklamowe, eventowe i domy mediowe w Polsce. Przyznamy także nagrody dla CMO Roku i Marki Roku.

Nagrody są przyznawane w oparciu o wyniki badania „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2018", z uwzględnieniem informacji przekazanych przez agencje oraz eksperckiej wiedzy dziennikarzy „Media & Marketing Polska" na temat tego rynku. W tegorocznej edycji badania zadebiutują agencje eventowe. Badanie przeprowadził niezależny instytut badawczy Kantar Millward Brown na próbie ponad 1,2 tys. marketerów – menedżerów wysokiego i średniego szczebla, co czyni je największym tego rodzaju projektem na rynku reklamowym w naszym kraju.

www.gala.media.com.pl

Konferencja Augmented Advertising & Sales

Pierwsza w rejonie CEE konferencja o AR i VR w marketingu oraz sprzedaży odbędzie się w Polsce.
Współczesny konsument, przemieszczający się pomiędzy światem digitalowym a rzeczywistym, wpływa na modele biznesowe firm. Szczególnie w obszarze komunikacji i sprzedaży. Jak połączyć go z marką w digitalu i realu naraz? Za pomocą wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Już 16 maja w Warszawie odbędzie się najpraktyczniejsza konferencja, która będzie w całości poświęcona wykorzystaniu tych technologii w marketingu, sprzedaży i reklamie – "Augmented Advertising & Sales CEE”.

Szczegóły: www.arconference.eu

Digital Adventure

Gdzie znikają pieniądze na reklamę? Jak prowadzić kampanie w sieci efektywniej? O tym, jak optymalizować działania reklamowe, by kampania osiągała założone efekty, opowiemy podczas trzeciej już edycji Digital Adventure.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera nowego projektu – OmniConsole, czyli innowacyjnej platformy zakupowej, która uprości prowadzenie kampanii w modelu nieprogramatycznym.

Program konferencji przygotowany został z myślą o marketerach pracujących po stronie Klientów agencji.

Więcej na: https://digitalresolution.pl/digital-adventure

MULTISCREEN DAY 2019

„Konkurujemy bardziej z grą Fortnite niż z HBO" - napisał niedawno Netflixw liście do inwestorów. To stwierdzenie pokazuje jak skomplikowany jest dzisiaj krajobraz mediów, ekranów i rozrywki i jak wiele różnych treści konsumują dziś odbiorcy. Podczas tegorocznego Multiscreen Day będziemy zastanawiać się jakie wnioski z tych zjawisk płyną dla marek, nadawców i agencji.

 

 

W programie:
● Nie tylko 30-s spot - niestandardowe formy obecności marek w telewizji
● Wpływ serwisów sVOD na rynek telewizyjny i działania marek
● Jakiego badania jednoźródłowego potrzebuje rynek?
● Gaming - zagrożenie czy sprzymierzeniec marketera
● wyniki badania (Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna)
● Sport na wielu ekranach
● Wideo w social media

ZAPRASZAMY:
● marketerów ● media ● domy mediowe ● nadawców tv
● wydawców internetowych ● agencje reklamowe ● agencje digital
● agencje kreatywne ● studia produkcyjne ● producentów kontentu

Więcej na www.multiscreenday.pl

I ❤ Marketing

 

 

13-15 marca w Warszawie odbędzie się VII edycja konferencji I ❤ Marketing.

Tym razem wydarzenie potrwa aż trzy dni – 13 marca odbędzie się druga edycja konferencji I ❤ Influencer.
Jest to niewątpliwie jedno z największych i najważniejszych wydarzeń w polskiej branży marketingu internetowego. Specjaliści podczas swoich wystąpień opowiedzą o pojawiających się trendach i nadchodzących zmianach w marketingu.
Wydarzenie jest adresowane zarówno dla przedstawicieli małych i średnich firm, jak i dla osób zajmujących się marketingiem w dużych firmach i korporacjach. I ❤ Marketing to zastrzyk praktycznej wiedzy podanej w formie 18 minutowych prezentacji.

Szczegóły na: www.sprawnymarketing.pl

Food Service Summit 2019

Food Service Summit 2019
Rozdajemy karty sukcesu.

6. edycja „Food Service Summit" – największej ogólnopolskiej konferencji branży HoReCa.
♦ intensywna wymiana praktycznej wiedzy i doświadczeń
♦ warsztaty i wykłady prowadzone przez wybitnych prelegentów
♦ integracja 300 zaangażowanych uczestników, także podczas wieczornego koktajlu

5 marca 2019 roku
Mała Warszawa, (ul. Otwocka 14, Warszawa)

Inspiracją tegorocznego programu „Food Service Summit" jest odkrycie kart sukcesu ludzi tworzących cenione i popularne restauracje w Polsce. Różnorodny i bogaty program konferencji to gratka zarówno dla debiutantów w branży restauracyjnej chcących uczyć się od najlepszych, jak i dla doświadczonych graczy, którzy w obliczu dopadającej rutyny szukają natchnienia, chcieliby poznać obecne trendy branży HoReCa, marzą o odkryciu nowych ścieżek rozwoju dla swojego biznesu.

Zagraj z nami już 5 marca 2019 r.

Więcej na www.foodservicesummit.pl

Lürzer’s Grand Slam

A festival like no other. The new edition of Lürzer’s Grand Slam.

Lürzer’s Archive proudly presents the second edition of Lürzer’s Grand Slam - the only advertising festival that rewards the best ideas in the world with Prize Money. A unique award that directs 60% of all its earnings acquired from the submissions for the Bronze, Silver and Gold winners.

Moreover, all entrants get a free Lürzer’s Archive free subscription for 1 year.

Submissions are open from mid-October 2018 until the end of January 2019.

Entrants can choose from 37 sub-categories and 7 main groups: Film, Print & Outdoor, Digital, Direct & Activation, Audio & Sound, Photography and Campaign.

Jury:
This year, the festival has a stellar jury directed by non-other than the legendary adman Washington Olivetto.

Important Dates:
Earlycomers 16 November 2018
Mid comers 18 January 2019
Latecomers 31 January 2019
Winners announcement, February 2019

We invite you to discover more about the festival on www.luerzersgrandslam.com and hope you will find this unique festival news worthy.

Gala Kreatura 2018!

Zapraszamy do udziału w 22. edycji konkursu niezależnej kreacji w reklamie - Kreatura 2018!
Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 11 października.

Nagrody 22. edycji konkursu Kreatura 2018 zostaną wręczone podczas uroczystej Gali,
która odbędzie się 22 listopada 2018 roku w Warszawie.

www.konkurs.kreatura.pl

 

 

Imagination Day 8

Imagination Day to całodzienna konferencja, odbywająca się 19 listopada w Warszawie, podczas której najwybitniejsi eksperci, niezwykli artyści i twórcy z całego świata dzielą się z publicznością swoim bezcennym doświadczeniem.

Imagination Day to także wieczorny pokaz reklam, nagrodzonych podczas prestiżowego Festiwalu Kreatywności Cannes Lions, który 22 listopada pokazywany jest w ośmiu różnych miastach Polski, w kinach sieci Multikino.

Te dwa wydarzenia: seminaria oraz pokaz tworzą platformę inspiracji, która w pełni dedykowana jest kreowaniu niepowtarzalnej atmosfery pasji i dzielenia się wiedzą. Już po raz ósmy ID dedykujemy marketerom chłonnym wiedzy, trendsetterom chcącym wyprzedać konkurencję, klientom pragnącym dawki inspiracji i wszystkim tym, którzy zawodowo bądź zupełnie prywatnie interesują się marketingiem, sztuką lub pragną poszerzać swoje horyzonty!

Nie może Cię z nami zabraknąć!

www.imaginationday.pl

Shopper Day

Shopper Day
Nowe narzędzia w shopper marketingu, lojalności i e-commerce

Zmieniające się realia handlu, ale przede wszystkim potrzeby, oczekiwania i motywacje zakupowe klientów to dla marketerów i ich agencji, a także detalistów nieustająca próba sił.

Co zrobić, aby klient kupił produkt, jak przewidzieć decyzje oraz kreować jego nawyki zakupowe?

Zapraszamy na Shopper Day!

www.shopperday.pl